“Mazā stiprinieka piedzīvojumos” piedalījies kupls dalībnieku skaits

Jau desmito gadu pēc kārtas par godu Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas svinībām galvaspilsētā, vakar, 4. jūnijā,  Pļavniekos patīkamos laikapstākļos norisinājās aizraujošs pasākums ģimenēm ar bērniem “Mazā stiprinieka piedzīvojumi”. Šogad tajā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk kā 800 mazo rīdzinieku.

Visa pasākuma laiku bērni veica deviņus sportiskos uzdevumus, kas tika ieturēti vienā vadmotīvā, sniedzot iespēju bērniem pārbaudīt savu veiklumu, ātrumu, domāšanu un citas attīstošas prasmes. Darbojās radošajās darbnīcās, pārbaudīja savas reakcijas ātrumu uz tuvojošos vilcienu īpašā VAS “Latvijas dzelzceļa”skaņu simulatorā un iemēģināja roku šaušanā ar populārajiem “Nerf” rotaļu ieročiem. Īpaši jestri mirkļi tika aizvadīti “Jautro putu bumbu” aktivitātē, kurā, abās rokās turot “putu bumbas”, ar kājām bija jāvada bumba apkārt izliktajiem šķēršļiem tā, lai “putu bumbas” uz rokām tiktu noturētas līdz uzdevuma izpildes beigām. Procesā iesaistītājās arī bērnu vecāki un pat vecvecāki, sniedzot palīdzīgu roku vai ar skaļiem uzsaucieniem uzmundrinot.

Pasākuma laikā apmeklētājiem un dalībniekiem īstu svētku sajūtu radīja vokālās studijas “Little Poppy” un “Nots”, izpildot Latvijā un ārzemēs zināmus skaņdarbus, bet deju ritmos lielos un mazos iekustināja deju grupas “DanceBeat” un “Stils”.

Pateicībā par izrādīto sportot gribu, ikviens bērns, kurš izgāja deviņu sportisko uzdevumu joslu saņēma pateicības un maisiņus, kuru saturu pildīja atbalstītāju sarūpētās dāvanas – bērniem īpaši radītā zīmola “Kubuš” cepumi, “Tymbark” melleņu ievarījums un “Bubchen” šampūns un dušas želejas.

Pasākumu organizē biedrība “Stiprinieku republika”, atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Partneris VAS “Latvijas dzelzceļš”, sponsori:  “Nerf”, “Kubuš”, “Bubchen”, “Kid Stuff Crazy”, “Tymbark”, žurnāls “Pūcīte”, zinātkāres centrs “ZINOO RĪGA” un Cosmos Ilūziju muzejs.