Mazais Stiprinieks Rīgā!

 

Svētdien, 2018.gada 3.jūnijā, Ķengaragā, Maskavas ielā pļavā iepretim t/c Gigants (Dubnas iela 2), no plkst. 11.00 līdz 16.00 risināsies aizraujošs pasākums visai ģimenei “Mazā stiprinieka septiņi varoņdarbi”.   

Tas tiek organizēts jau vienpadsmito reizi par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai un kļuvis par neatņemamu šī notikuma sastāvdaļu. Katru gadu dalībnieku skaits palielinās, šis pasākums ir veids, kā atpūtu padarīt daudz interesantāku. Galvenā ideja ir sniegt iespēju mazajiem aktīvistiem kopā ar vecākiem vai vecvecākiem lietderīgi, sportiskā garā pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. Īpaši aicinātas ir ģimenes ar bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumā.

Visu pasākuma norises laiku bērni varēs veikt dažādas atrakcijas, pārbaudot savu izveicību, ātrumu, domāšanu un citas attīstošas īpašības.

 

Šajā programmā bērniem būs iespēja iejusties latviešu pasaku tēlu lomā, pildot dažādus mazo stiprinieku uzdevumus, kas pielāgoti bērniem. Būs jāiejūtas Kurbada lomā un jācīnās ar “jodiem”, jāmin speciāli Sprīdītim gatavotas mīklas, jāsakauj Lāčauša pretinieki, jāuzbūvē vairāki Kokneses torņi, jāmet Laimdotas laimes pakavi, jāpiedalās Madas un Dundegas ziedu spēlē, un jāšķetina Burtnieku pils gudrības. Darbosies radošās darbnīcas, kur noteikti taps “zili brīnumi”. Varēs spēlēt lielās brīvdabas spēles, proti, Cirku, Dambreti, Riču – raču, Domino! Savukārt, Nerf stendā ar rotaļu ieročiem būs jāšauj pa mērķiem.

 

Vienlaikus pasākuma apmeklētājus un skatītājus priecēs dažādi bērnu mākslinieciskie kolektīvi. Uz lielās skatuves uzstāsies vairākas popgrupas un jaunās solistes, bet ar krāšņiem deju priekšnesumiem klātesošos priecēs grupa “Dance Beat”.

 

Dažādi konkursi un pārsteigumi, goda raksts un gardas balviņas mazajiem stipriniekiem pēc finiša. Ieeja un aktivitātes bez maksas. Sīkāka informācija mājaslapā www.mazaisstiprinieks.lv

Pasākumu organizē biedrība “Stiprinieku republika”. Atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Atbalsta:

mazais%20gerbonis-rdiksd_rgb2 RD_LOGO_RGB