Mazie rīdzinieki Mežaparkā lustīgi aizvada pasākumu visai ģimenei

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, ko ik gadu atzīmē 1. jūnijā, aizvadītajās brīvdienās Mežaparkā notika aizraujošs pasākums visai ģimenei “Mazā stiprinieka raibie piedzīvojumi”.  Tajā šoreiz piedalījās aptuveni tūkstotis mazo rīdzinieku.

Visu pasākuma norises laiku bērni varēja veikt dažādus sportiskus uzdevumus, pārbaudot savu izveicību, ātrumu, domāšanu un citas attīstošas īpašības. Darbojās radošājā darbnīcā, spēlēja kopā ar vecākiem lielās spēles, izlēkājās no sirds arī piepūšamajās atrakcijās un iemēģināja roku šaušanā ar tik populārajiem Nerf rotaļu ieročiem.

Vienlaikus pasākuma apmeklētājus un skatītājus priecēja dažādi bērnu mākslinieciskie kolektīvi. Uz lielās skatuves uzstājās popgrupa “Little Poppy” un “Nots”, soliste Linda Auziņa, bet ar krāšņiem deju priekšnesumiem klātesošos priecēja grupa “Dance Beat”.

Pasākumu organizēja biedrība “Stiprinieku republika”. Atbalstīja Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un lielveikalu tīks “Maxima”. Sponsori: “Benu aptieka”, “XS rotaļlietas” un “Rīgas meži”.