Teju 400 ikšķilnieki iepazīst „Mazā stiprinieka garšīgos piedzīvojumus”

Ikšķiles novada svētkos, 10. jūnijā, 800 gades parkā bērni varēja izdzīvoties aizraujošā pasākumā ģimenēm „Mazā stiprinieka garšīgie piedzīvojumi”, kas ir viena no trīs jaunākajām tēmām. Šajā reizē atrakcijās piedalījās teju 420 mazi ikšķilnieki.

Visa pasākuma laiku bērni varēja veikt dažādus sportiskus uzdevumus, kas, šoreiz, tika ieturēti saistībā ar ēdienu dažādību. Katrs uzdevumus bija veidots tā, lai pārbaudītu stiprinieku izveicību, ātrumu, domāšanu un citas attīstošās prasmes. Piemēram, visi varēja pārbaudīt savu precizitāti, cenšoties iemest pūķim mutē zirņu maisiņu vai uzmest riņķi uz limonādes pudeles, kā arī, pārliecināties par savām zināšanām, spēlējot „fermu”.

Īpašu pārsteigumu sagādāja VAS „Latvijas dzelzceļš”, piedāvājot bērniem īpašu skaņas stimulatoru, ar kā palīdzību varēja pārbaudīt savu reakcijas ātrumu uz tuvojošos vilcienu.

Pateicībā par izrādīto sportot gribu ikviens dalībnieks saņēma pateicību un gardu našķi – bērniem īpaši radītā zīmola “Kubuš” cepumus.

Pasākumu organizē biedrība “Stiprinieku republika” sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību. Partneris VAS “Latvijas dzelzceļš”.