TUKŠAS, Neaizpildītas 2-daļa Epoksīda 50ml Attiecība 1:1 Stobrs ar Bajonetes MA3.0-17S Statisko Mikseri & dažādu Adatu Padomi


Tagi: elastīgas šļūtenes mikseris, caurule, bidē šļūtenes, statiskais mikseris maisīšanas uzgalis, šļūtenes nerūsējošā tērauda, vannas istaba caurules, jaucējkrāns ar šļūteni, miksera šļūteni, jaucējkrāns elastīga šļūtene, kārtridžu mikseris.

€8.43
  • Pieejams
  • w126  • Zīmola Nosaukums: FLATWORLD
  • Izmantošana: Komerciāla Ražošana
  • Veids: Rokas Instrumentu Daļas
  • Modeļa Numurs: 50ml 1

TUKŠAS, Neaizpildītas 2-daļa Epoksīda 50ml Attiecība 1:1 Stobrs ar ar Bajonetes MA3.0-17S Statisko Mikseri & dažādu Adatu Padomus iepakojumā: 5 mucas, 5pieces no Bajonetes MA3.0-17S Statisko Mikseri , 11 gabali dažādu Adatu Uzgaļi 2-daļa Epoksīda 50ml Attiecība 1:1 Stobrs ir tukšas bez šķidruma prefilled , tas applys iepakošanu un storaging divu komponentu epoksīda sveķu līmi, Ar līmes pistoli izmantot, sakrīt ar Bajonetes statisko mikseri, Var izmantot nelielu daudzumu izsniegšanas .

MA3.0-17S Statisko Mikseri Bajonetes Sajaukšanas Sprauslas Duo Pack daļas vadītāja

Elementi: 17

ID: 3mm

OD: 4.6 mm

Kopējais Garums: 62.2 mm

Izvads: 1mm

Tilpums: 0.34 ml

Saglabājot Metode: Bajonetes

NODERĪGI PADOMI: Tā 50ml AB barelu ir tukša muca, kas jums ir nepieciešams aizpildīt jūsu līme sevi.ja jums nav specializēta mašīna, lai palīdzētu jums aizpildīt barelu, kas jums ir jādara ar savu roku.kad jūs aizpildīt līmi ar roku barelu, tur parasti rada gaisa burbuli, kas ietekmē iedarbību jūsu projektu , lai izvairītos no gaisa burbuļu, .tur ir daži noderīgi padomi un foto, lai jūs varētu saprast un sekot: 1. solis. saņemt līme gatava.2. solis. likt līmi verdošu ūdeni, līdz līme ir Viskozitāti unter verdoša ūdens kļūst zems, un tur nav gaisa burbuļu līme 3. solis. saņemt tukšs 50ml 1:1 vai 2:1 kasetne gatavs.4. solis. sākt aizpildot no sākuma, 5. posms. Pēc tam, kad jūs pabeigtu uzpildes kārtridžu, pagaidiet 2-3 stundas, līdz temperatūra līme kļūst normāls.6. solis. ieliekam virzuli, virzuļa par (nelieciet zilo vāciņu, vienkārši ielieciet virzuli, virzuļa par).iebīdiet virzuli, virzuļa, kamēr pareizu pozīciju, kad gaiss ir jau izlaists ārā no neliela plaisa, pēc tam izmantot pēc tam zilu vāciņu, lai aizvērtu virzuļa virzuli.7. solis. beidzis.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti