Membrānu filtru OD=50,0.2 mikronu,kas ar ICA/Jauktu Celulozes Esteru,100gab/iepak


Tagi: Par 0, 1 mikronu filtrs, akvāriju bio filtrs, soma lieldienas, celulozes, mikronu 0.1, lieldienu pack, 0.05 mikronu filtrs, 0.5 mikronu filtrs, vistas lieldienas, 1 mikronu filtrs.

€21.64
  • Pieejams
  • w897  • Valstī/Reģionā Ražošana: Ķīna
  • Klasifikācijas: kolbā

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde par katru papildu attiecināmo postenis

Ja jums nopirkt vairāk,un jūs ietaupīt vairāk,lūdzu, lūdzu, pārbaudiet citas mūsu saraksti.

Mēs varam sniegt īpašu formu,īpašas spējas, smago sienas, laboratorijas trauki un citi kopīgu lielumu.

Mums ir daudz veidu laboratorijas instrumentu,nevarēja uzskaitīt visas tos veikalā,ja jums ir kādas prasības par lab instruments, jūtieties brīvi sazināties ar mums.

Ar microporous membrānas filtru, ir galvenokārt izmanto, lai filtrācijas kustīgās fāzes un paraugus laikā hromatogrāfijas analīzi, jo īpaši, lai novērstu hromatogrāfijas kolonnu un infūzijas sūkni, līniju sistēmas un paraugu ņemšanas vārsts no piesārņojuma.Tās tiek plaši izmantotas attiecībā uz gravimetrisko analīzi, microanalysis, colloid atdalīšanas un sterilitātes pārbaude.Ar filer membrānu, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, polyetherdsulfone (PSE), nylon6, Nylon66 ICA un politetrafluoretilēna (PTFE), PVDF, utt.var sniegt.

Nylon66

Augstas kvalitātes nylon66 membrānas ir piemērots filtrēšanas ūdens šķīdumiem, un lielākā daļa organisko šķīdinātāju.Membrānas ir piemēroti izmantošanai ar plašu bioloģisko preparātu un to var izmantot, ja, citām gļotādām ir nepiemērots vai grūti izmantot.

Nylon66 membrānas ir hidrofils, novēršot nepieciešamību pēc slapināšanas, ka varētu izņemt, kad filtrēšanas ūdens šķīdumiem.Uz membrānas ir elastīgs, izturīgs, un asaru izturīgs, un to var sterilizēt autoklāvā pie 121ºC.Šāda veida membrāna, kas tiek ievesti no Anglijas.

Pieteikumi

Filtrācija, ūdens un organisko mobilo posmos

Vakuuma degazācijas

Filtrācijas audu kultūras, mediju, mikrobioloģiskās mediju, buferi un risinājumi

PES

polyethersulfone (PSE) membrānas ir hidrofils, zemu olbaltumvielu saistīšanas un stabila sārmainu pH.Pieejams 0.8, kura poru izmērs ir PSE membrāna ir ieteicams ūdens pieteikumi un bioloģisko paraugu.Tie ir arī alternatīva izvēle lietotāji, kam nepieciešama filtru, kas uzrāda ļoti zemu proteīnu saistošo īpašības.Šāda veida membrānas ir importēta no MEMBRANA uzņēmums Vācijā.

PTFE)

PTFE membrānas ir īpaši piemēroti, sagatavojot paraugus HPLC analīzi.Ar hidrofobās raksturs membrāna arī ir programmas, gaisa un gāzes sterilizācijas.Membrāna ir laminēta uz neausta polipropilēna atbalsts web, lai uzlabotu izturību un apstrādi, un to var lietot temperatūrā līdz 150ºC.

PTFE ir membrāna izvēle, lai tās varētu izmantot agresīvus šķīdinātājus, šķidrumu un gāzu, kas var uzbrukt citiem membrānas.Tas ir izturīgs pret lielāko daļu skābju, sārmiem un šķīdinātājiem.

Pieteikumi

Viens no galvenajiem pieteikumus PTFE filtrs ir izskaidrojums, korozīvs, šķīdinātājus un agresīvu šķidrumu.Tas ietver svarīgu prasību, HPLC analīzi, paraugu filtrējot, kad visas cietās daļiņas, kas var radīt neatgriezenisku bojājumu uz kolonnas.Par 0.45, kura poru izmērs ir parasti izmanto.

Jauktu Celulozes Esteru (MCE)

ICA membrānu filtri tiek pārveidotas piedāvāt pētniekiem zemāko saistošu filtri pieejami.Sakarā ar ārkārtīgi zemu saistošas īpašības, šie filtri nodrošina augstākās throughputs kā konkurētspējīgu piedāvājumu un samazināt filtru maiņu, kad filtrēšanas olbaltumvielu saturošais risinājumi

Jo savu īpašo izturību, un īpaši mazs saistošas īpašības, ICA membrānas ir ideāls olbaltumvielu un enzīmu filtrations, audu kultūras plašsaziņas līdzekļu sterilizācija, aukstā sterilizācija, bioloģisko šķidrumu filtrēšanas un citi filtrēšanas programmas, kurās maksimālu atgūšanu olbaltumvielas ir ļoti svarīgas.

Īpašības un Priekšrocības:

Zemākās saistošs materiāls pieejams

Hidrofilas

Augstas caurlaidspējas

Izturību un dimensiju stabilitāte

Vienādu poru struktūru

Pieteikumi:

Olbaltumvielu un enzīmu filtrācijas, sterilizācija

Bioloģisko šķidrumu filtrēšanas sterilizācija

Audu kultūru plašsaziņas līdzekļu sterilizācija

Diagnostikas citoloģijas

Saistošo receptoru pētījumiem

Uzlabotas atgūšanas izvēlīgs gram pozitīva organisma

Pasūtīšanas Informācija

Kataloga Nr.

Preces Nosaukums

Specifikācija

Vienības

Materiāls

TJMF0405

Membrānu filtrs

50 ls 0,45

100gab/iepak

PTFE)

TJMF0406

Membrānu filtrs

50 0.2

100gab/iepak

ICA

TJMF0407

Membrānu filtrs

50 ls 0,45

100gab/iepak

ICA

TJMF0408

Membrānu filtrs

50 ls 0,45

100gab/iepak

PES

TJMF0409

Membrānu filtrs

50 0.8

100gab/iepak

PES

TJMF0410

Membrānu filtrs

50 0.2

100gab/iepak

Nylon6

TJMF0411

Membrānu filtrs

50 ls 0,45

100gab/iepak

Nylon6

TJMF0412

Membrānu filtrs

50 0.2

100gab/iepak

Nylon66

TJMF0413

Membrānu filtrs

50 ls 0,45

100gab/iepak

Nylon66

TJMF0414

Membrānu filtrs

50 0.2

100gab/iepak

PVDF

TJMF0415

Membrānu filtrs

50 ls 0,45

100gab/iepak

PVDF

Piezīme Piegāde:

Mēs kuģis pasaulē!Pircēji ir atbildīgs par nodokļa nodokļa.Lūdzu, lūdzu, atstājiet savu tālruņa numuru, lai aizpildītu international shipping label mērķim.

Mēs izmantojam standarta ePacket,EMS,USPS,FEDEX,DHL,Singpost ,Honkongā post piegāde.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti